Hakkımızda

Güzellik için herşey sloganı ile kurulan efbclinic, Ağız ve Diş Sağlığı, Estetik ve Plastik Cerrahi, Obezite Cerrahisi ve Saç Ekimi alanlarında Türkiye’de alanında deneyimli hekim kadroları, Uluslararası akredite hastaneler ile hastalarımızı en uygun fiyata buluşturmaktadır.

efbclinic anlaşmalı olduğu hastanelerde en son teknolojik cihazlar kullanılarak , kişiye özel tedavi ile istediğiniz görünüme ulaşabileceksiniz.
efbclinic alanında tecrübeli ekibi ile tedavi süreciniz ve sonrasında sizlerin yanında olmakta ve her türlü soru ve sorununuz ile ilgili hasta odaklı yaklaşımda bulunmaktadır.

efbclinic tedavi öncesinde hastalarımızı ücretsiz danışmanlık hizmeti ile hekim görüşmelerini organize etmekte, hastalarımızın operasyon öncesinde yapılacak tüm işlemler için detaylı bilgi almasını sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de gelişen ve büyüyen Sağlık hizmetini Dünya’daki tüm insanlar ile buluşturmak.

Misyonumuz

  • Kurumumuza başvuran tüm hastaların tedavi öncesi, tedavi sırasında ve tedavi sonrasında tüm süreçlerin hızlı, güvenilir ve profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlamak
  • Kurumumuza başvuran hastaları Doğru Hastane, Doğru Hekim ve Doğru Tedavi ile buluşturmak.
  • Kurumumuza başvuran tüm hastaların son teknoloji cihazlar ile donatılmış sağlık kurumlarında en kaliteli hizmeti almasını sağlamak.
  • Kurumumuza başvuran tüm hastaların “Misafir” olgusu ile hizmet almasını sağlamak.
  • Kurumumuza başvuran hastaların tedavi sonrasında ülkelerine güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.